Spoločná opekačka – grilovačka

  • -

Spoločná opekačka – grilovačka

Category : Blog

Aj v tomto roku sme si pripravili pre našich klientov dlho očakávané posedenie spojené s grilovačkou. O to krajšia a výnimočná grilovačka bola v tom, že sme pozývali aj príbuzných našich klientov. 27. júla bol deň na to ako stvorený – príjemné slnko, nie horúci ani chladný deň. A tak sme sa vykasali rukávy a spoločnými silami sa pustili do práce. Pripravili klobásku, nakrájali zeleninu, chlebík, sladké pohostenie – perníky a slané maškrty. Potom sme rozložili gril a už to šlo, už to rozvoniavalo…Netrvalo dlho a už sme si všetci vychutnávali dobroty. Posedenie nám spríjemnili aj Humenskí seniori, ktorí nám zaspievali do tanca i do spevu, zlepšili náladu a potešili svojim krásnym spevom.

A tak sme si oddýchli, zrelaxovali, najedli sa, porozprávali i nasmiali sme sa.  Vydarené počasie, dobrá nálada a príjemné prostredie v altánku umožnili  u všetkých klientov krásny zážitok z akcie, čo bolo vidieť aj na ich tvárach so spokojným a milým úsmevom.

A ešte na záver: Na naše kuchárky sa nemôžeme sťažovať, jedlá sú vždy výborné, chutné, ale taká grilovaná klobáska so zeleninkou a so všetkým čo k tomu patrí, sa odmietnuť jednoducho nedá 🙂